Kuidas valida haagist? Kas keevis- või poltliides haagised?
Teemasse liigselt süvenemata võib jääda arusaamatuks, kuidas kaks samas mõõdus haagist hinnalt nii palju võivad erineda. Kuidas valida õige haagis?
Kuidas kinnitada koormat?
Enne haagisega sõitma asumist on oluline veenduda, et koorem oleks õigesti paigutatud ja korrektselt kinnitatud. Vaata videost, kuidas seda teha.
BE-kategooria juhtimisõigus
Aeg-ajalt tekib elus vajadus vedada suuremaid koormaid, kui kerghaagis lubab. Loe lähemalt, kui kiiresti on võimalik BE-kategooria juhtimisõigus saada.
Piduriga haagise peatumisteekond on lühem
Seadusest tulenevalt on pidurita kerghaagise (O1- kategooria) täismassi piiriks seatud 750kg, kuid hoolimata sellest laaditakse haagisele siiski nii palju kui võimalik.
6 nõuannet talvel haagisega liiklemiseks
Temperatuur langeb päev-päevalt aina madalamale, mis tähendab, et õige pea saame rõõmu tunda esimest lumesajust ja kaugel ei ole ka talviselt rasked teeolud. Anname Sulle 6 nõuannet, millele tähelepanu pöörata, kui plaanid haagist ka talvisel perioodil kasutada.
4 erinevat haagise veopealukku
Kõik, mis veereb ratastel, on heaks saagiks varastele. Millist haagise lukku valida? Viimane veopealukk on neist kõige odavam.
6 olulist nõuannet, mida järgida enne haagisega sõitu asumist
Haagise pikaaegseks kestmiseks ja turvaliseks sõiduks tuleb tähelepanu pöörata mõningatele lihtsatele faktoritele. Vaata videot ja saad põhjaliku ülevaate, mida jälgida enne haagise sõitma asumist.
Milline haagis sobib ehitusobjektile?
Maja ehitades on mõistlikum rentimise asemel osta isiklik haagis. Kuid, millist haagist valida?
Brentex paadihaagiste konstruktsioon
Kõik Brentex paadihaagised on kuumtsingitud täiskeevisraamil, mis valmistatud tugevast S355 terasest, tänu millele on haagis vastupidav ka ülekoormusele
Kas ja kuidas pesta haagist?
Haagise pikaealisuse saladus peitub regulaarses hoolduses. Oleme harjunud, et oma sõidu- ja tarbeautosid hooldame vastavalt tehase ettenähtud intervalile, kuid kipume unustama, et sama kehtib ka haagiste puhul. Ka regulaarne pesemine on osa haagise hooldusest.
Milliseid juhilube vajad haagise vedamiseks?
Haagise valimisel tuleb kontrollida, kas sul on olemas haagise load, mis annavad õiguse välja valitud haagisega liiklemiseks. Tihtilugu võib see osutuda määravaks teguriks haagise soetamisel.
Haagise hooldus - millal ja miks?
Tagamaks haagise tehniline korrasolek, tuleb haagist hooldada korrapäraselt järgides tootja juhiseid. Esmane hooldus ja ülevaatus on soovitatav teha uue haagise puhul pärast esimest 5000km. Loe lähemalt, millele tähelepanu haagise hoolduse juures pöörata.
Kuidas valida paadihaagist?
BRENTEXi paadihaagistega saab vedada nii mootor-, sõude- ja kummipaate kui ka kaatreid. Loe lähemalt, missugusele 4 faktorile peaks tähelepanu pöörama enne paadihaagise ostmist.
+