Kuidas kinnitada koormat?
Enne haagisega sõitma asumist on oluline veenduda, et koorem oleks õigesti paigutatud ja korrektselt kinnitatud. Vaata videost, kuidas seda teha.
BE-kategooria juhtimisõigus
Aeg-ajalt tekib elus vajadus vedada suuremaid koormaid, kui kerghaagis lubab. Loe lähemalt, kui kiiresti on võimalik BE-kategooria juhtimisõigus saada.
Piduriga haagise peatumisteekond on lühem
Seadusest tulenevalt on pidurita kerghaagise (O1- kategooria) täismassi piiriks seatud 750kg, kuid hoolimata sellest laaditakse haagisele siiski nii palju kui võimalik.
6 nõuannet talvel haagisega liiklemiseks
Temperatuur langeb päev-päevalt aina madalamale, mis tähendab, et õige pea saame rõõmu tunda esimest lumesajust ja kaugel ei ole ka talviselt rasked teeolud. Anname Sulle 6 nõuannet, millele tähelepanu pöörata, kui plaanid haagist ka talvisel perioodil kasutada.
4 erinevat haagise veopealukku
Kõik, mis veereb ratastel on heaks saagiks varastele. Oma varal tuleb silma peal hoida ja teha kõik võimaliku, et see vastu sinu tahtmist jalutama ei läheks. Millist haagise lukku valida?
6 olulist nõuannet, mida järgida enne haagisega sõitu asumist
Vaata videot! Selleks, et haagis kestaks aastaid ja sõit oleks turvaline nii Sulle kui kaasliiklejatele, tuleb tähelepanu pöörata mõningatele lihtsatele asjadele.
Milline haagis sobib ehitusobjektile?
Maja ehitades on mõistlikum rentimise asemel osta isiklik haagis. Kuid, millist haagist valida?
Brentex paadihaagiste konstruktsioon
Kõik Brentex paadihaagised on kuumtsingitud täiskeevisraamil, mis valmistatud tugevast S355 terasest, tänu millele on haagis vastupidav ka ülekoormusele
Kas ja kuidas pesta haagist?
Haagise pikaealisuse saladus peitub regulaarses hoolduses. Oleme harjunud, et oma sõidu- ja tarbeautosid hooldame vastavalt tehase ettenähtud intervalile, kuid kipume unustama, et sama kehtib ka haagiste puhul. Ka regulaarne pesemine on osa haagise hooldusest.
Brentex haagiste konstruktsioon
Kõik Brentex haagised on kuumtsingitud keevisraamil konstruktsiooniga ja parimatest komponentidest koostatud. Meie haagised sobivad nii professionaalseks kasutuseks kui ka kodusteks töödeks. Loe lähemalt Brentex haagiste konstruktsioonist
Milliseid juhilube vajad haagise vedamiseks?
Haagisevalikul tuleb kõigele lisaks tähelepanu pöörata sellele, kas sul on olemas haagise load, mis annavad õiguse välja valitud haagist vedada. Tihtilugu võib see osutuda määravaks teguriks haagisevalikul. Millise kategooria juhiluba on siis tarvis?
Kuidas valida haagist? Kas keevis- või poltliides haagised?
Teemasse liigselt süvenemata võib jääda arusaamatuks, kuidas kaks samas mõõdus haagist oma hinnalt nii suurelt erineda võivad. Kõik tundub ju sama, kuid hind erinev? Ehk siis kuidas valida õige haagis?
Haagise hooldus - millal ja miks?
Tagamaks haagise tehniline korrasolek, tuleb haagist hooldada korrapäraselt järgides tootja juhiseid. Esmane hooldus ja ülevaatus on soovitatav teha uue haagise puhul pärast esimest 5000km. Loe lähemalt, millele tähelepanu haagise hoolduse juures pöörata.
Kuidas valida paadihaagist?
Brentexi paadihaagised sobivad igat tüüpi paatidele: mootorpaadid ja kaatrid, sõudepaadid ja kummipaadid. Paadihaagise valikul tuleb esmajärgus lähtuda paadikujust. Loe lähemalt, mida tuleb silmas pidada paadihaagise valikul.
+