Brentex paadihaagiste konstruktsioon

Kõik Brentex paadihaagised on kuumtsingitud täiskeevisraamil, mis valmistatud tugevast S355 terasest, tänu millele on haagis vastupidav ka ülekoormusele

Kõik Brentex paadihaagised on kuumtsingitud keevisraamil konstruktsiooniga ja parimatest komponentidest koostatud. Brentex paadihaagised sobivad nii harrastuslikuks- kui ka professionaalseks kasutuseks.

RAAM

Kõik Brentex paadihaagised on kuumtsingitud täiskeevisraamil, mis valmistatud tugevast S355 terasest, tänu millele on haagis vastupidav ka ülekoormusele

Haagise keevisraam ja tiisel on valmistatud 3mm paksusest nelikant terasest. Kuumtsingitud täiskeevisraam on ilmastikukindel ja vastupidav korrosiooni tekkele ka juhul kui seda kasutatakse merevees.

Kõik avad raami detailides on töödeldud enne kuumtsinkimist, et välistada korrosiooni teket. Brentex paadihaagiste veotiislitele on keevitatud tugiratta kinnitus profiil, mille ribaprofiil välistab võimaluse tugirattaklambri paigaldamisel veotiisli tala deformatsiooni.

SILD JA VEDRUSTUS

Kõikide Brentex haagiste mudelitel kasutatakse amortisaatoritega lehtvedrusildu. Miks?

  • Lehtvedru ca 1m peale jaotuv toetuspind suurendab võrreldes torsioonsildadega oluliselt haagise raami vastupidavust pikki läbipaindele
  • Tagab haagise sujuva vedrustuse ja stabiilsuse ka vähem koormatult
  • Pikendab hõõglampide tööiga

Silla tala on valmistatud vähemalt 4mm paksuse seinaga nelikanttorust, mille kinnituseks kasutatakse 12mm läbimõõduga U-polte. Silla taladele keevitatud kinnitusdetailid on varustatud avadega ning kuumtsingitud terviklikult, et välistada korrosiooni teket. Sildadel kasutame ainult Saksamaa tootja KNOTT veekindlaid rumme.

Külje- ja kiilurullid

Paadi peale ja maha laadimise teevad mugavaks ja turvaliseks kvaliteetsed kiilu- ja küljerullid ning ninatugi.

Küljetugesid on võimalik reguleerida kiirelt ja hõlpsasti ilma mutrivõtmeid kasutamata. Lisaks sellele on vintsipukk ja ninatugi reguleeritava kõrguse ja asendiga, tänu millele on võimalik lihtsa vaevaga haagis seadistada just Sinu paadi jaoks. Paadihaagise tagakiige on varustatud 4 kiilurulliga.

Haagise baasvarustusse kuulub 800kg tõmbevõimega vints. Turvaliseks paadi kinnitamiseks on haagistel 4 koorma kinnitusaasa.

Elektrisüsteem

Brentex haagistel on kasutusel Austria tootja Aspöck'i komplektne veekindel ja vastupidav juhtmestik. Juhtmestikul on 13 osaline ühenduspistik. Kõikide Brentex haagiste baasvarustusse kuulub ka ülemineku adapter 13-7-le. Juhtmestik paikneb tiisli ja raamitalastiku sees, mis suurendab veelgi elektrisüsteemi vastupidavust väliskeskkonna mõjudele.

Kõik Brentex paadihaagised on ülestõstetavate tagatuledega, tänu millele on neil märgatavalt pikem eluiga. Haagistel kasutatakse Austria tootja Aspöck'i tulesid, mis on kõige laialdasemalt kasutatavad tagatuled. Kõigil haagistel on lisaks ka tagurdus- ja udutuled.

Mugavusvarustus

Haagise kasutamisele lisavad praktilisust 4 mugavat astmelauda porilaudade kõrval. Lisavarustusena on võimalik haagist täiendada tiisli astmelaudadega.

Kõikide Brentex paadihaagiste baasvarustusse kuulub tugiratas, mille kandevõime on 150kg.

+