20 aastat kogemust
20 aastat kogemust

Oleme tootnud keevisraamil haagiseid aastast 2000

Haagiste tasuta kojuvedu
Tasuta kojuvedu

E-poest ostetud haagised toome tasuta Mandri-Eesti piires koju

Eskport 11 riiki
Eksport 11 riiki

Meie peamised sihtturud on Baltikum ja Skandinaavia

14 päeva tagastusõigus
14-päevane tagastusõigus

Sul on õigus e-poest ostetud kaup 14 päeva jooksul tagastada.

Kategooriad

Klientide tagasiside

Minu kogemus Brentex OÜ-ga oli igati positiivne. Koduleht ülevaatlik ja lihtsalt kasutatav, Personal asjatundlik ja abivalmis. Logistika  kiire ja paindlik. Enim kuluvad varuosad laoseisuna kohapeal olemas.

Taivo Käo / Põlva Gaas OÜ

Ostsime firmale korraga kaks kaanega haagist. Vormistamine ja haagiste kättesaamine oli praktiliselt samal päeval. Samuti haagiste kasutamise instrueerimine oli väga professionaalne ja arusaadav.

Jefim Ivanitski

Oleme väga tänulikud Tartu esinduse müügimehele Priit Veskele. Praktiliselt poole päevaga olid kõik vajalikud toimingud tehtud ja saime haagise koju tuua. Suur tänu väga professionaalse teeninduse eest!

Heidi Saaver

Kasulikku

Toetame

Redmoto

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon

Mehaanikute Mitteametlikud Meistrivõistlused

Tanel Leok

Nõmme kalju

Nõmme Kalju 
Jalgpalliklubi

Brentex OÜ arenguprogramm


Projekti number: EU60350

Arenguprogrammi raames arendame oma tooteid vastavalt erinevate eksporturgude vajadustele. Selleks investeerime tootmisseadmetesse, majandus-, tootmis- ja laotarkvarasse, uude tootmishoonesse, tootearendusinsener ning tehnoloogi insenertehnilise teenuste sisseostu, mis võimaldavad ellu viia paremaid tehnilisi lahendusi, tõsta toote kvaliteeti, kiirendada tootmisprotsessi ning tõsta tootlikust, et olla jätkuvalt konkurentsivõimeline, innovatiivne ja kliendi vajadustele orienteeritud.

Brentex OÜ arenguprogrammi kogumaksumus on 1 100 000 €, millest 495 000 € kompenseerib Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.