Kuidas valida haagist? Kas keevis- või poltliides haagised?

Teemasse liigselt süvenemata võib jääda arusaamatuks, kuidas kaks samas mõõdus haagist oma hinnalt nii suurelt erineda võivad. Kõik tundub ju sama, kuid hind erinev? Ehk siis kuidas valida haagist?

Turul pakutavad haagised jagunevad ülesehituselt kaheks – keevisraamiga haagised ja poltliides haagised. Kaugelt vaadates paistavad mõlemad haagised peaaegu äravahetamiseni sarnased, kuid tähelepanelikumal vaatlusel selgub, et nende erinevused peituvad konstruktsioonis. Keevisraamil haagistel on monoliitne raami- ja veotiisli keevis konstruktsioon, mis tagab haagise pika eluea ka  intensiivsel kasutamisel ja ülekoormamisel. Alusraam on jäik tänu sõrestik konstruktsioonile, mis muudab haagise eriti tugevaks ja vastupidavaks vibratsioonile ning välistab haagiste külgmiste portede läbipainde ja raami pikkipainde.

Keevisraamil haagise konstruktsioon

Polt- ja neetliides haagistel kasutatakse detailide ja sõlmede ühendamiseks polte ja neete, mis ei anna konstruktsioonile sellist jäikust nagu keevisõmblus. Haagise sagedasel kasutusel hakkavad detailid omavahel vaikselt liikuma ja polt või neetliides ühendused venivad välja. Selle tulemusel tekivad lõtkud, mis kanduvad edasi konstruktsiooni teistesse osadesse.

Poltliides haagise konstruktsioon

Püsivas- ja sihtotstarbelises kasutuses poltliides haagisete eluiga ei ole võrreldav keevisraamil haagisega ja seetõttu soovitatakse polt-neet haagiseid ennekõike kodutarbijale, kes pigem harva ja väikeseid koormaid sellega veab. Poltliides haagise tootmine on märgatavalt lihtsam ja kiirem ning seetõttu on ka tema hind odavam kui keevisraamil haagisel.

Kuidas siis valida haagist? Juhul, kui kasutad haagist harva ja vead sellega kergemat sorti kaupa, siis on sulle sobilikud mõlemad nii poltliides haagised kui keevisraamiga haagised. Kui aga haagis leiab kasutust sagedamini, koormad, mida vead on oma kaalult suured või teeolud on alatasa kehvad, siis soovitame kindlasti keevisraamil haagist. Brentexi tootevalikus on ainult keevisraamiga haagised, mis on loodud kestma!

If you're not adept at writing your own essays it is possible to hire an essay writer to write it for you. Essay writing services offer many benefits. For one, it is time-saving, as well as make corrections and proofread the essay. Additionally, it can detect plagiarism and ensure that you don't copy another's work. Thirdly, it could assist you in finding the most effective essayist by reading testimonials of past customers. It is important to choose an organization that treats your with respect and will not make use of their assistance. Before beginning your task, you must know what you will write my essay. Once you've defined your topic, it is time to search for information and study your topic. Look for something you're interested in or is something that you have much about. Make notes and read primary and second-hand sources about the topic. These notes will be used to support your arguments. After having the necessary information that you need, you're able with your essay. Here are some tips that will help you create your essay to be outstanding.