kontaktid

TALLINNA ESINDUS

Kadaka tee 70A
12618 Tallinn
Lahtiolekuajad: E-R 8-17

Tel: (+372) 670 43 32
Tel: (+372) 53 406 178
E-post: myyk@brentex.ee

Tallinn Brentex

TARTU ESINDUS

Vabriku 1,
Vahi küla (värav nr.1)
60534 Tartumaa
Lahtiolekuajad: E-R 9-17

Tel: (+372) 53 335 696
E-post: tartu@brentex.ee

Tartu Brentex

Meeskond

Brentex müük Tartu

Priit veske
müük tartu

priit@brentex.ee

+372 53 335 696

Brentex müük Tallinn

Maarek valg
müük tallinn

maarek@brentex.ee

+372 53 406 178

Müük Soome

Ilmo kannike
Müük Soome

myynti@brentex.ee

+372 56 645 126

Müük Baltikum

Talis kink
Müük Eksport

talis@brentex.ee

+372 505 0889

Toomas laidre
Tootmine

toomas@brentex.ee

+372 515 7977

ELO teinemaa
Raamatupidamine


elo@brentex.ee

Kristjan lember
turundus

kristjan@brentex.ee

+372 56 484 948

pavel shirokov
konstrueerimisinsener


pavel@brentex.ee

OLEME AVATUD TAVAPÄRASTEL KELLAAEGADEL. KAUPADE VÄLJASTAMINE TOIMUB ESINDUSE VÄLIALAL.
LOE LÄHEMALT

Saada sõnum

Nimi *

E-mail *

Telefoni number

Sõnumi sisu *